XBOX Series S PS5 Büyük Darbe Vurdu!

Bugün sabah saatlerinde Xbox UK twitter adresinden bir tweet atıldı. Bu tweetin atılma amacı sızdırılan bilgileri resmiyete koymaktı.

Resmi olan bilgilere göre XBOX tarafı Kasım ayının ilk haftasında ”XBOX X” çıkartacağını zaten biliyorduk. Birkaç gündür dedikodusu dönen acaba XBOX tarafı bir ürün daha çıkartabilir mi sözlerininde boş olmadığını bu sabah gördük.

XBOX Series S normal çıkartacakaları X versiyonundan %60 daha küçük olacakmış ve sadece 299 dolar olacağı açıklandı. Gelin sizle bir XBOX Series S’in fragmanına bakalım ne varmış.

Teknik özelliklerine baktığımızda şunları görüyoruz;

Bu özellikler ve bu fiyatla birlikte Sony cephesinin ne yapacağını kesinlikle merak ediyoruz çünkü XBOX Series S ile birlikte XBOX Gamepass düşündüğünüzden de çok hesaplıya geliyor! Tabi ülkemize bu fiyatlar nasıl yansıyacak bilmiyoruz ama bazı insanlar şimdiden 3500-4000 TL arasında olabileceğini söylüyor.

XBOX Gamepass nedir diye merak ediyorsanız buraya tıklayabilirsiniz!

Barış Karakiraz

Merhaba ben Barış Karakiraz. Siyaset bilimi ve Uluslararası ilişkiler öğrencisiyim. 21 yaşındayım, İngilizce ve Rusça konuşabiliyorum. Küçüklükten beri oyun ve teknolojiye, bölümüm nedeniyle de Türk ve Rus siyasetine ilgim var. Bildiklerimi anlatmayı seven ve sabahtan akşama kadar tartışabilen gıcık insanlardan biriyim. Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: