Geforce Now Artık Türkiyede

Nvidia’nın bulut tabanlı oyun platformu GeForce Now, yakında Türkiye’deki sunucular üzerinden hizmet verecek. Turkcell, Nvidia GeForce Now sunucusu ile işbirliği yapmakta ve Turkcell Türkiye sunucusunda kullanılacak.
Sunucuya artık GeForce Türkiye https://gameplus.com.tr/ adresinden erişilebilir. Platform ön kayıt işlemine başlayacak ve platform GAME + tarafından desteklenen GeForce Now olarak kullanılacak. Sunucular kullanıma açıldığında, önce ön kayıt yaptıranlar oyunu oynama şansına sahip olacaklar. Önümüzdeki birkaç ay içinde lanse edilip kullanıma açılacağı söyleniyor.

Geforce Now Nedir?

Bulut teknolojisini kullanan GeForce Now, düşük kaliteli bilgisayarlar ve mobil cihazlarda HD oyunları sorunsuz bir şekilde oynamanıza olanak tanır. Tıpkı YouTube’dan video izlemek gibi, uzak bir sunucuya bağlanılır ve düşük kaliteli sistemlerde oyun oynayabilirsiniz. Şimdiye kadar GeForce Now sunucusu yurtdışında olduğu için akıcı bir deneyim sağlayamıyor ancak GAME + tarafından desteklenen GeForce Now kullanıldığında en azından sorunsuz bir deneyim olacaktır. Özellikle çevrim içi olmayan oyunlar rahatlıkla oynanabilmektedir.

“Cyberpunk 2077”, “Witcher” serisi, “CS GO”, “League of Legends” gibi 650’den fazla oyun dahil GAME + tarafından desteklenen NVIDIA GeForce NOW kullanıcılara sürekli güncellenen bir katalog aracılığıyla en yeni ve en popüler oyunları sağlayacaktır.

Hangi oyunların olduğuna aşağıda ki linkten bakabilirsiniz:

https://gameplus.com.tr/oyunlar

Görkem Çetinkaya

Ben Görkem. Doğuş Üniversitesi Grafik tasarım bölümü mezunum. 5 yaşından bu yana oyunlar ve teknoloji ile iç içeyim. Onun dışında resim çizmeyi, bisiklet sürmeyi, dizi-film seyretmeyi, fotoğraf çekmeyi kısaca sanat ile iç içe olmaya bayılıyorum. Instagram | Twitter | Flickr | LinkedIn

%d blogcu bunu beğendi: