Ekim Ayında Netflix Bize Ne Vaat Ediyor?

Her ay olduğu gibi bu ayda Netflix bize yeni içeriklerini tanıttı. Giderek popülerliği artan abonelik sistemlerimde yeni rakiplerini gören Netflix, hala kendi politikasını mı izliyor yoksa bu yeni aboneli sistemlerine karşı politikalarını değiştiriyor mu?

Son dönemde herkes tarafından eleştirilse de (özellikte Cuties filmi ile), bu eleştirileri umursamadan hala kendi politikalarını izlemeye devam ediyor. Netflix, geçtiğimiz aylarda olduğu gibi ekim ayında da abonelerine çok sayıda yeni dizi ve film sunacak Peki Netflix’in ekim ayındaki içerikleri neler? Netflix’den gelen haberlere göre Netflix aboneleri bu ay üç yeni filmle tanışacaklar. Ayrıca kullanıcılar, Netflix’in üç yeni orijinal dizisine de ekim ayında erişme imkânı sağlayacaklar. Gelin bunları bir inceleyelim.

Netflix Ekim 2020 Dizileri

Emily in Paris: Yeni dizi (2 Ekim)

Netflix’in 2 Ekim’de yayınlanacak yeni dizisi Emily in Paris, adından da anlaşılabileceği üzere Emily isimli bir karakterin Paris’teki maceralarını anlatıyor. Pazarlama yöneticisi olarak hayatını sürdüren Emily, aldığı bir teklif sonrasında Paris’e gidip yeni hayatına alışmaya çalışacak.

The Haunting: Bly Malikânesi: 2. Sezon (9 Ekim)

İlk sezonuyla pek çok kullanıcının dikkatini çekmeyi başaran The Haunting, ikinci sezonunda da hayaletleri konu ediniyor. Henry James’in hikayelerinden uyarlanan dizinin ikinci sezonu da seyircilerin ilgisini çekecek gibi görünüyor.

Sosyal Mesafe: Yeni dizi (15 Ekim)

Koronavirüs salgınıyla birlikte hayatımızın normali haline gelen karantina ve sosyal mesafe, Netflix’in dikkatinden de kaçmadı. Bu dizide, insanların birbirlerinden uzak durmaya çalışırken ilişkilerini koruyabildik adına yaptıklarına şahitlik edeceğiz.

Ruh Avcısı: Karanlık Meleği: 2. Sezon (22 Ekim)

Caleb Carr’ın 1994 tarihli çok satan romanından uyarlanan dizinin ikinci sezonunda, Sara’nın yeni görevine eşlik edeceğiz. Bu kez kaçırılan kişi, İspanya başkonsolosunun bebek yaştaki kızı.

Netflix Orijinal Filmleri

Şikago Yedilisinin Yargılanması (16 Ekim)

Temelinde protesto amaçlı gösteriler, kimi zaman çatışmalara dönebiliyor. İşte bu filmde, 1968 Demokratik Ulusal Kongresi’nde düzenlenen protestolara gideceğiz. Protestoların arkasındaki isimler olarak lanse edilen 7 kişinin yargı süreci, çapıcı şekilde anlatılacak.

Rebecca (21 Ekim)

Eşi ölen bir adamla tutkulu bir aşk yaşayan genç kız, adamın evlilik teklifini kabul ettikten sonra malikaneye taşınır. Her şey güzel gidiyor gibi görünse de genç kızın hayatı oldukça çalkantılı bir hal alacak. 

Bir Ay Masalı (23 Ekim)

Animasyon filmleriyle dikkat çekmeyi başaran Glen Keane, yeni filmiyle karşımızda. Minik bir kızın ay tanrıçasıyla tanışabilmek için yaptığı bir roketle uzaya gitmesi, animasyon tutkunlarını hayran bırakmayı başaracak gibi görünüyor.

Barış Karakiraz

Merhaba ben Barış Karakiraz. Siyaset bilimi ve Uluslararası ilişkiler öğrencisiyim. 21 yaşındayım, İngilizce ve Rusça konuşabiliyorum. Küçüklükten beri oyun ve teknolojiye, bölümüm nedeniyle de Türk ve Rus siyasetine ilgim var. Bildiklerimi anlatmayı seven ve sabahtan akşama kadar tartışabilen gıcık insanlardan biriyim. Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: