Riot Games MMO Oyunu Çıkaracağını Söyledi

2020 yılı Riot Games için çok iyi geçti. 2019’un Ekim ayında duyurdukları yeni oyunlarını tek tek çıkardılar. Bunlar sırasıyla Legends of Runeterra, Valorant, WildRift ve daha çıkmamış olan LoL menejerlik oyunlarıydı. Ayrıca bir League of Legends karakterlerini içerecek bir dövüş oyunu da olacağını hatırlıyorum ama onun hakkında daha net bir bilgi vermediler. Dün çıkan bir tweet ile Riot Games yine oyuncuları heyecanlandırdı. Riot Games yeri geldikçe sinyallerini verse de dün atılan bir tweet ile artık resmiyete bağlandı Riot Games bir MMO oyunu çıkarıyor !

Riot Games’in en sevdiğimiz yanı sürekli yenilikçi şeyler denemeye açık olması FPS, Kart oyunu, ve Mobil oyun vs. Bunlar her şirketin kaldırabileceği şeyler değildir. Yine de Rito yerinde saymıyor ve kendini geliştirmeye devam ediyor. Dün gece twitter da @Ghostcrawler adlı biri şöyle bir tweet attı.

Tweet de özetle şunu diyor Riot Games tasarlayacakları MMO oyunu (League Universe) için yeni iş alımlarına başladıklarını ve hayal olan projeyi gerçekleştirmek için çalışmalara başlandığını anlatıyor. Tabii şunu unutmamalıyız daha her şeyin başındalar bu oyun bize uzun bir zaman sonra gelecektir ama 10 yıldır oynadığımız evrenin içerisinde bir deneyim yaşama şansı beni şimdiden heyecanlandırıyor.

beni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyorbeni şimdiden heyecanlandırıyor

Bu yazıyı beğendiyseniz şu yazı ile ilgilenebilirsiniz => Mobil Moba Deneyimi: Wild Rift

Barış Karakiraz

Merhaba ben Barış Karakiraz. Siyaset bilimi ve Uluslararası ilişkiler öğrencisiyim. 21 yaşındayım, İngilizce ve Rusça konuşabiliyorum. Küçüklükten beri oyun ve teknolojiye, bölümüm nedeniyle de Türk ve Rus siyasetine ilgim var. Bildiklerimi anlatmayı seven ve sabahtan akşama kadar tartışabilen gıcık insanlardan biriyim. Instagram

%d blogcu bunu beğendi: