GeForce Now Türkiye fiyat listesi.

GeForce NOW powered by GAME+ adıyla GeForce NOW Türkiye fiyatı açıklandı!

Nvidia GeForce Now ortaya çıktı! - Teknoloji Haberleri

NVIDIA’nın uzun zamandır beklenen bulut oyun hizmeti GeForce artık Türkiye’de ve fiyatı nihayet açıklandı! Paketler ve fiyatlar aşağıda;

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı GeForce-Now-Turkiye-Fiyat.jpg

GeForce NOW Türkiye Paketleri ve Fiyatları:

GeForce NOW servisinde BasicLansman Özel 3 Aylık Avantajlı Paket ve Premium olmak üzere 3 farklı paket bulunuyor.

Basic Paket : Ücretsiz

1 saatle sınırlı oturum süresi, RTX seçeneği kapalı ve sunucunun belirli bir kapasitesi ayrılmış şekilde hizmet verecek.

Premium Paket : 74,9 TL / aylık abonelik

Bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX kalitesiyle oyun oynama deneyimine sahip olacak.

  • *Herhangi bir taahhüt bulunmamakta. Kullanıcı dilediği zaman aboneliğini sonlandırabilir.
  • **Aylık olarak yenilenebilir teklif.

Lansman Özel Premium Paket* : 149,7 TL / 3 ay

Lansmana özel tasarlanmış sınırlı süre boyunca kullanıcılara sunulacak özel teklifin fiyatı aylık 49,9 TL üzerinden 3 ay boyunca geçerli Premium abonelik sunacak şekilde toplam 149,7 TL olacak.

Bu pakete sahip olan kullanıcılar, öncelikli erişime ve uzatılmış oturum süresine sahip RTX kalitesinde oyunlara sahip oyuncaklar konusunda deneyim sahibi olacaklar.

  • *Abonelik sonunda yenilenemez teklif.
  • **Abonelikleri sona eren kullanıcılar, o tarihte açık olacak olan diğer Premium paketlerden birisini alıp GeForce NOW deneyimine devam edebilir.
  • ***Abonelikleri sona eren kullanıcılar, ön kayıt dolayısıyla kazandıkları “paket satın alma” hakkını paketleri sona erdiğinden dolayı kaybetmezler.

Görkem Çetinkaya

Ben Görkem. Doğuş Üniversitesi Grafik tasarım bölümü mezunum. 5 yaşından bu yana oyunlar ve teknoloji ile iç içeyim. Onun dışında resim çizmeyi, bisiklet sürmeyi, dizi-film seyretmeyi, fotoğraf çekmeyi kısaca sanat ile iç içe olmaya bayılıyorum. Instagram | Twitter | Flickr | LinkedIn

%d blogcu bunu beğendi: