Cyberpunk 2077 Ekibinden Özür Yazısı

7 senedir bir çok oyuncu için beklenen oyun Cyberpunk 2077 sonunda çıkışını gerçekleştirdi ancak herşey beklenildiği gibi olmadı. Çıkışı ile beraber oldukca fazla bug-hata ile beraber çıkan oyun için yapımcı ekipten beklenen hareket geldi, “Her şeyi düzelteceğiz, bize bir şans daha verirseniz memnun oluruz…” yeni duyurusunu paylaştı. Önümüzdeki 7 gün içerisinde yeni güncelleme gelmiş olacakve yılbaşından sonra, iki büyük yamanın ilkini Ocak ayında, ikincisi ise Şubat ayında yayınlamayı düşünüyorlar.

Ayrıca oyunu PlayStation ve Xbox’ta oyunu alıp oynayamayanlar için 7 gün boyunca iade hakkı tanındı.

Anlatmak İstedikleri

Sevgili oyuncular, Her şeyden önce, oyunu prömiyerinden önce son nesil konsollarda göstermediğiniz ve dolayısıyla satın alma işleminizle ilgili daha bilinçli bir karar vermenize izin vermediği için sizden özür dileyerek başlamak istiyoruz. PlayStation 4 ve Xbox One’da daha iyi oynaması için daha fazla dikkat etmeliydik. İkinci olarak, hataları ve çökmeleri gidereceğiz ve genel deneyimi iyileştireceğiz. İlk güncelleme turu yeni yayınlandı ve sonraki 7 gün içinde gelecek. Yeni geliştirmeler hazır olduğunda sık sık güncelleme yapacağımız için daha fazlasını bekleyin. Tatillerin ardından çalışmaya devam edeceğiz – Ocak ayında 1. Yama ile başlayarak iki büyük yama yayınlayacağız. Bunu Şubat ayında 2 numaralı Yama izleyecek. Bunlar birlikte, oyuncuların son nesil konsollarda karşılaştığı en önemli sorunları çözmelidir. Yayınlanmadan önce her yamanın içeriği hakkında sizi bilgilendireceğiz. Oyunu son jenerasyondaki yüksek özellikli bir bilgisayarda veya yeni nesil konsolda çalışıyormuş gibi göstermeyecekler, ancak bu deneyime şu anda olduğundan daha iyi gelecek Son olarak, oyunlarımızı satın alan herkesi her zaman beğeniriz. satın aldıklarından memnun olmak. Bize bir şans verirseniz seviniriz, ancak konsolunuzdaki oyundan memnun kalmazsanız ve güncellemeleri beklemek istemiyorsanız kopyanızı iade etmeyi tercih edebilirsiniz. Dijital olarak satın alınan kopyalar için, lütfen sırasıyla PSN veya Xbox’ın iade sistemini kullanın. Kutulu sürümler için lütfen önce oyunu satın aldığınız mağazada para iadesi almaya çalışın. Bu mümkün değilse, lütfen helpmerefund@cdprojektred.com adresinden bizimle iletişime geçin ve size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız. Bugünden itibaren 21 Aralık 2020’ye kadar bir hafta boyunca bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mütevazı Marcin Iwiński, Adam Kiciński, Adam Badowski, Michał Nowakowski, Piotr Nielubowicz, Piotr Karwowski PS. PC oyuncuları da oyunu iyileştiren düzenli güncellemeler ve düzeltmeler alacak.

Görkem Çetinkaya

Ben Görkem. Doğuş Üniversitesi Grafik tasarım bölümü mezunum. 5 yaşından bu yana oyunlar ve teknoloji ile iç içeyim. Onun dışında resim çizmeyi, bisiklet sürmeyi, dizi-film seyretmeyi, fotoğraf çekmeyi kısaca sanat ile iç içe olmaya bayılıyorum. Instagram | Twitter | Flickr | LinkedIn

%d blogcu bunu beğendi: