Yeni Dijital Platform: Exxen

Acun Ilıcalı birkaç hafta önce yeni dijital platformu EXXEN’i duyurmuştu ancak içeriği hakkında bir bilgimiz yoktu. Son edinilen bilgilere göre birçok ünlü isimle anlaşan Acun Ilıcalı EXXEN de birçok farklı içerik üretmeyi planlıyor; dizi, reality show, yarışma, belgesel, çocuk programı gibi içeriklerle çok sayıda izleyiciye ulaşmayı hedefliyor.

1 Ocak’ta yayına başlaması beklenen EXXEN’in bilinen içeriklerine yakından bakalım.

Diziler

Aleyna Tilki ve son zamanlarda Survivor birinciliği sayesinde çok popüler olan Cemal Can Canseven’in oynayacağı bir müzikal dizi.

Haluk Bilginer, Songül Öden ve Ertan Saban’ın oynayacağı, Onur Ünlü’nün yönetmenliğini yapacağı ‘Şeref Bey’ isimli dizi.

Nurgül Yeşilçay, Hazal Türesan ve Selim Bayraktar’ın oynayacağı ‘Vahşi Şeyler’ dizisi.

Özgü Namal’ın başrol oynadığı ve Mustafa Uslu’nun yönetmenliğini yaptığı ‘Hükümsüz’ dizisi.

Bunların yanında çocuklar için Sihirli Annem dizisinin yeni bölümleri, Kral Şakir ve Süper Bir Takım isimli çizgi filmler de platformda yer alacak. Gençler için ise 3 öğrencinin hayatını anlatan Öğrenci Evi, maddi zorluklar yüzünden dadılık yapan bir üniversite öğrencisinin hayatını anlatan Dadı, sosyal medya zorbalığı konulu Eziklerin Savaşı ve aşık iki genci anlatan Yaş 17 gibi yapımlar yayınlanacak.

Programlar

Beyazıt Öztürk ve İbrahim Büyükak’ın sunacağı ‘Pişti’, ayrıca İbrahim Büyükak’ın başrol olacağı  İlginç Bazı Olaylar ve Zehirli Çiçekler adlı iki program.

Hepimizin bildiği Tolga Çevik’in ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ programı EXXEN’ de olacak.

Gökhan Çınar’ın sunacağı ‘Katarsis’ programı.

Yarışmalar

Küs oldukları bilinen Ceza ve Sagopa Kajmer’in jüriliğini yapacağı bir rap yarışması.

Burcu Esmersoy’un sunuculuğunu yapacağı ‘Next Top Model’ isimli yarışma.

Belgeseller

104 Journos’un hazırlayacağı Çiftlik Bank, Arda Turan, Ezhel ve Bülent Ersoy belgeseli.

Mustafa Uslu’nun hazırlayacağı Alex ve Hagi belgeseli EXXEN’de olacak.

Yine Mustafa Uslunun Hazırlayacağı ‘Dumlupınar’ isimli seri katil belgeseli.

Bunların yanında birçok fenomen, youtuber ve tiktok fenomeninin de kanal için içerik üreteceği tahmin ediliyor. Bilinen kişilerden bazıları Orkun Işıtmak, Reynmen ve Buğra Kazancı.

EXXEN gelene kadar Netflix de size önerdiğimiz Filmlere bakalabilirsiniz.

Elif Aktaş

Merhaba ben Elif Aktaş. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme Bölümü son sınıf öğrencisiyim, 20 yaşındayım. Boş zamanlarımı yabancı dizi izleyerek ve spor yaparak değerlendiriyorum. Aynı zamanda yeni yerler keşfetmeyi, sağlıklı yemek tarifleri denemeyi ve doğada vakit geçirmeyi seviyorum. Bölümümle alakalı olarak ekonomi haberlerini de yakından takip ediyorum. Instagram

%d blogcu bunu beğendi: