Berat Albayrak İstifa Etti mi? : Sosyal Medya

8 Kasım Pazar günü saat 19:00 civarında sosyal medya da bir haber gündeme bomba gibi düştü. Bu habere göre Berat Albayrak istifa etti. Kesinliği tam olarak bilinmese de Berat Albayrak kendi instagram hesabında istifa ettiğini açıkladı!

İnstagram postu ile istifanın nedeni olarak sağlık sorunlarını belirten Berat Albayrak arkasında pek çok soru bıraktı. Mesela neden Twitter hesabına ulaşılmıyor?

İstifası kabul edildi mi? Neden ana akım medya da bunun haberi yapılmadı ? Bir hack saldırısı mı? Gibi sorularla değişik bir istifa gördük.

Peki Sosyal Medya bu duruma ne dedi?

Bu gizemli istifa ile mizah yapanlarda oldu

Bazı kişilerde #SeninleyizBeratAlbayrak adı altında Berat Albayrak için yanında olduklarını belirten twitler attılar.

Ne olacağını bizde bilmiyoruz ama umarız Ülkemiz için hayırlısı ne ise o olur.

Ne olacağını bizde bilmiyoruz ama umarız Ülkemiz için hayırlısı ne ise o olur.Ne olacağını bizde bilmiyoruz ama umarız Ülkemiz için hayırlısı ne ise o olur.Ne olacağını bizde bilmiyoruz ama umarız Ülkemiz için hayırlısı ne ise o olur.Ne olacağını bizde bilmiyoruz ama umarız Ülkemiz için hayırlısı ne ise o olur.Ne olacağını bizde bilmiyoruz ama umarız Ülkemiz için hayırlısı ne ise o olur.Ne olacağını bizde bilmiyoruz ama umarız Ülkemiz için hayırlısı ne ise o olur.Ne olacağını bizde bilmiyoruz ama umarız Ülkemiz için hayırlısı ne ise o olur.Ne olacağını bizde bilmiyoruz ama umarız Ülkemiz için hayırlısı ne ise o olur.Ne olacağını bizde bilmiyoruz ama umarız Ülkemiz için hayırlısı ne ise o olur.Ne olacağını bizde bilmiyoruz ama umarız Ülkemiz için hayırlısı ne ise o olur.Ne olacağını bizde bilmiyoruz ama umarız Ülkemiz için hayırlısı ne ise o olur.Ne olacağını bizde bilmiyoruz ama umarız Ülkemiz için hayırlısı ne ise o olur.Ne olacağını bizde bilmiyoruz ama umarız Ülkemiz için hayırlısı ne ise o olur.

Barış Karakiraz

Merhaba ben Barış Karakiraz. Siyaset bilimi ve Uluslararası ilişkiler öğrencisiyim. 21 yaşındayım, İngilizce ve Rusça konuşabiliyorum. Küçüklükten beri oyun ve teknolojiye, bölümüm nedeniyle de Türk ve Rus siyasetine ilgim var. Bildiklerimi anlatmayı seven ve sabahtan akşama kadar tartışabilen gıcık insanlardan biriyim. Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: